ادامه تحصیل غیرحضوری

دانشگاه‌ها با ایجاد امکانات متنوع در زمینه ادامه تحصیل غیر حضوری به شیوه‌های مختلف فراهم کرده‌اند. یکی از این امکانات ادامه تحصیل غیرحضوری است که در این شرایط نیاز به حضور دانشجو در کلاس درس نیست و کلاس‌های دانشگاه به صورت مجازی تشکیل می‌شوند.

موسسه مشاوران برتر از جمله دانشگاه‌های مجازی است که شرایط ادامه تحصیل غیر حضوری را برای شما فراهم می کند شما می توانید با کمک مشاوران با تجربه این موسسه مدرک خود را دریافت کنید. این مدرک معتبر و قابل استعلام از وزارت علوم است.

اگرموفق به تماس بامشاوران ما نشدید، آخرین مدرک تحصیلی که دارید همراه با درخواست خود را در واتس اپ بفرستید، طی مدت ۲۴ساعت مشاوران به شما پاسخ خواهند داد.

 

شرایط تحصیل غیر حضوری

دانشگاه های دولتی و آزاد برای تحصیل داوطلبان  در رشته های دلخواه شرایط ویژه‌ای در اختیارشان قرار داده است که البته این قانون تحصیل  غیر حضوری ممکن است هر سال تغییر کند.

هر سال تمام دانشگاه باید طبق قانون لیست رشته های تحصیلی مجازی را در دسترس دانشجویان قرار بدهند. موسسه آموزشی مشاوران برتر شرایط ویژه مختص شاغلین و افرادی که زمان کافی برای درس خواندن ندارند را فراهم کرده‌ایم.

 

  • کلیه خدمات ما به صورت حضوری و غیرحضوری می‌باشد.
  • نوع دانشگاه غیرانتفاعی است و کلاس‌ها به صورت آنلاین (مجازی) و غیرحضوری برگزار می‌شود.
  • دانشجو همزمان نمیتواند در دو رشته متفاوت آموزش غیرحضوری ببیند.
  • شهریه‌ی کلاس‌ها به صورت اقساطی است.
  • دانشجو نباید در یک رشته‌ی غیر حضوری و یک حضوری ثبت نام کند.

 

دانشگاه‌های موسسه آموزشی مشاوران برتر مورد تایید وزارت علوم است و بدون کنکور می‌باشد.

موسسه آموزشی مشاوران برتر یک دانشگاه مجازی و آنلاین است و می تواند شرایط ادامه تحصیل به صورت آنلاین را برای شما به آسانی فراهم کند.

مشاوران ما:

 

لطفا برای درخواست های غیر قانونی با ما تماس نگیرید.

۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱باقری
۰۹۹۶۳۲۰۳۰۹۹راد

 

لیست رشته‌های دانشگاه غیر حضوری


یکی از سوالات رایج که از ما می‌پرسند این است که آیا برای تحصیل به صورت آنلاین در انتخاب رشته محدودیت داریم؟ باید خدمتتان عرض کنم که خیر، در دانشگاه مجازی می‌تواند هر رشته‌ای که علاقه دارید انتخاب کنید. در ادامه لیست این رشته‌ها را می‌بینید.

چگونه غیر حضوری ادامه تحصیل دهیم؟

مدارک لازم برای ادامه تحصیل غیر حضوری

  • داشتن اصل مدرک دیپلم
  • داشتن کارت پایان خدمت (برای آقایان)
  • ۶قطعه عکس ۳×۴
  • مدارک شناسایی(شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت)
  • آخرین مدرک تحصیلی با ریز نمرات

اگرموفق به تماس بامشاوران ما نشدید، آخرین مدرک تحصیلی که دارید همراه با درخواست خود را در واتس اپ یا روبیکا به شماره ۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱ بفرستید.

 

برای ادامه تحصیل چه باید کرد؟

برای ادامه تحصیل به صورت آنلاین بهترین گزینه موسسه آموزشی مشاوران برتر است. ما در این موسسه مدرک نمی‌فروشیم. مدرکی که در مدت زمان کوتاهی دریافت می‌کنید، مدرک قانونی و معتبری نیست.

شما در موسسه ما کاملاً قانونی ۴ سال دانشجوی دانشگاه مجازی هستند و ما به شما کمک میکنیم تا کلاس ها را به صورت غیر حضوری شرکت کنید و در مدت کوتاهی که قانون اجازه می‌دهد مدرک خود را دریافت نمایید. و بعد از  فارغ التحصیلی مدرکی که کسب می‌کنید کاملا معتبر و قابل استعلام از وزارت علوم است. وبرای استخدام در ارگانهای دولتی و خصوصی مورد تایید است.

این مدرک قابل ترجمه هست و یه نکته مهم دیگر اینکه مدرکی که توسط موسسه آموزشی مشاوران برتر اخذ کرده‌اید اعتبار بین المللی دارد و اگر قصد مهاجرت دارید شما میتوانید برای گرفتن ویزای کار یا تحصیل آن را ارائه بدهید.

موسسه آموزشی مشاوران برتر تنها حامی شما در ادامه تحصیل غیرحضوری و اخذ مدارک معتبر دانشگاهی می‌باشد.

 

اگرموفق به تماس بامشاوران ما نشدید، آخرین مدرک تحصیلی که دارید همراه با درخواست خود را در واتس اپ بفرستید، طی مدت ۲۴ساعت مشاوران به شما پاسخ خواهند داد.

مشاوران ما:

 

لطفا برای درخواست های غیر قانونی با ما تماس نگیرید.

۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱باقری
۰۹۹۶۳۲۰۳۰۹۹راد

 

نحوه و زمان ثبت‌نام در ادامه تحصیل غیر حضوری

اگر میخواهید از زمان و نحوه ثبت نام در دانشگاه غیرحضوری و شرایط آموزش آنلاین و اخذ مدرک دلخواهتان اطلاعاتی به دست آورید با موسسه مشاوران برتر تماس حاصل کنید. این موسسه یکی از بهترین گزینه‌ها برای ادامه تحصیل  غیرحضوری است.

مشاوران ما:

 

لطفا برای درخواست های غیر قانونی با ما تماس نگیرید.

۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱باقری
۰۹۹۶۳۲۰۳۰۹۹راد

 

مزایای ادامه تحصیل غیر حضوری

تحصیل در دانشگاه غیرحضوری به دلیل مزایایی که دارد افراد زیادی را به خود جذب کرده است. که در ادامه به مزایای آن اشاره می‌کنیم

صرفه جویی در وقت و هزینه: یکی از مهمترین ویژگی های تحصیل غیر حضوری صرفه جویی در وقت و هزینه است. به دلیل آنکه هزینه کلاس های حضوری نسبت به کلاسهای غیرحضوری بالاست و همچنین دیگر نیاز به رفت و آمد برای حضور در کلاس نیست. این امر موجب استقبال از دانشگاه های مجازی شده است.

 

محدودیت مکانی: محدودیت مکانی به دلیل آنلاین و مجازی شدن کلاس‌ها و اینکه هر جایی که باشید می‌توانید در کلاس شرکت کنید و با اساتید در ارتباط باشید. از خصوصیات  مهم محدودیت مکانی که بیشتر مورد توجه افراد شاغل قرار گرفته، این است که حتی در محل کار هم می‌توان در کلاس حضور داشته باشند.

 

دسترسی آسان: شما در هر جایی که باشید می‌توان به مباحث کلاس دسترسی داشته باشید. این دسترسی بدون دردسر و آسان از مزایای تحصیل غیر حضوری است.

 

کاهش استرس : هنگامی که کلاس غیر حضوری است، دیگر استرس دیر رسیدن به کلاس به دلایل گوناگون ندارید و همین امر سبب داشتن آرامش افراد است.

 

 

معایب تحصیل غیر حضوری

آموزش های غیرحضوری همانند دیگر مسائل ومشکلات هم دارد که از مهمترین آنها می توان به عدم تعامل در پرسش و پاسخ  بین دانشجوها و اساتید اشاره کرد.

کلام آخر

امروزه تقاضا برای ادامه تحصیل و کسب مدرک بسیار زیاد است. که پذیرش بدون کنکور و غیر حضوری بودن دانشگاه مجازی موجب استقبال چشمگیر این داوطلبان شده است. اگر به دلیل شاغل بودن و یا داشتن مشغله‌های دیگر قصد ادامه تحصیل غیر حضوری را دارید موسسه مشاوران برتر پشتیبانی شما در این راه است و شما را در اخذ مدرک مورد نظر همراهی می‌کند.

همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید

 

موسسه آموزشی مشاوران برتر تنها حامی شما در ادامه تحصیل به صورت آنلاین و اخذ مدارک معتبر دانشگاهی می‌باشد.

درصورتی که موفق نشدید با مشاوران ما تماس بگیرید در واتس آپ به شماره زیر پیغام دهید.

مشاوران ما:

 

لطفا برای درخواست های غیر قانونی با ما تماس نگیرید.

۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱باقری
۰۹۹۶۳۲۰۳۰۹۹راد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موسسه آموزشی مشاوران برتر 
تنها حامی شما در اخذ مدارک معتبر دانشگاهی