امروز قبول شدن در کنکور برای اغلب افراد سخت شده، به همین دلیل اکثرا به دنبال رشته آی تی بدون کنکور هستند از این رو شورای سنجش و پذیرش دانشجو تصمیم گرفت که حدود ۸۵ درصد از ظرفیت پذیرش داوطلبان را به رشته it بدون کنکور اختصاص بدهد.

زمانی که متقاضی بدون ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری، و فقط طبق سوابق تحصیلی، داوطلب انتخاب شود، منظور همان بدون کنکور یا بدون آزمون است. برای تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر بر اساس سوابق تحصیلی بهترین راه کمک گرفتن از کارشناسان و مشاوران موسسه مشاوران برتر است.

مهندسی کامپیوتر بدون کنکور با قبولی  ۱۰۰ درصدی

آن دسته از داوطلبانی که قصد دارند در رشته های بدون کنکور تحصیل کنند. برای ثبت نام رشته کامپیوتر بدون کنکور باید شرایط لازم را داشته باشند.

برای مشاوره و تحصیل بدون کنکور در دانشگاه غیر حضوری رشته های مدنظر موسسه آموزشی مشاوران برتر به شما کمک می کند. این موسسه تنها حامی شما در ادامه تحصیل و اخذ مدرک معتبر از دانشگاه است. در ادامه رشته های بدون کنکور کامپیوتر می‌گوییم.

اگر قصد گرفتن مدرک مهندسی it بدون کنکور را دارید و یا علاقه  به تحصیل در رشته مهندسی نرم افزار بدون کنکوررا دارید حتما با موسسه مشاوران برتر و کارشناسان آن شما را در این راه همراهی می‌کنند.

اگرموفق به تماس بامشاوران ما نشدید، آخرین مدرک تحصیلی که دارید همراه با درخواست خود را در واتس اپ یا روبیکا و تلگرام  بفرستید، در کمتر از ۲۴ساعت مشاوران به شما پاسخ خواهند داد.

مشاوران ما:

 

لطفا برای درخواست های غیر قانونی با ما تماس نگیرید.


۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱باقری
۰۹۹۶۳۲۰۳۰۹۹راد


اگرموفق به تماس بامشاوران ما نشدید، آخرین مدرک تحصیلی که دارید همراه با درخواست خود را در واتس اپ یا روبیکا به شماره ۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱بفرستید.

دانشگاه بدون کنکور

شرایط پذیرش دانشگاه مجازی بدون کنکور [با شرایط اقساطی]

۱-ما شرایط ویژه مختص شاغلین و افرادی که زمان کافی برای درس خواندن ندارند را فراهم کرده‌ایم.

۲-کلیه خدمات ما به صورت حضوری و غیرحضوری می‌باشد.

۳-نوع دانشگاه غیرانتفاعی است و کلاس‌ها به صورت آنلاین (مجازی) و غیرحضوری برگزار می‌شود.

۴-شهریه‌ی کلاس‌ها به صورت اقساطی است.

۵-دانشگاه‌های موسسه آموزشی مشاوران برتر مورد تایید وزارت علوم است و بدون کنکور می‌باشد.

موسسه آموزش مشاوران برتر یک دانشگاه مجازی و بدون کنکور است. که شرایط تحصیل مجازی را آسان می‌کند. ورود به دانشگاه با کمک موسسه مشاوران برتر به آسانی انجام می‌گیرد زیرا برای ورود نیاز به دادن کنکور نیست. برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کامپیوتر جدول زیر را مشاهده کنید.

 

لیست رشته‌های دانشگاه بدون کنکور

مدارک لازم برای ثبت نام مهندسی کامپیوتر بدون کنکور

 

 ➡ داشتن مدرک دیپلم

 ➡ داشتن کارت پایان خدمت (برای آقایان)

 ➡ 6قطعه عکس ۳×۴

 ➡ مدارک شناسایی(شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت)

 ➡ آخرین مدرک تحصیلی با ریز نمرات

 ➡ برای ثبت نام رشته کامپیوتر بدون کنکور می توانید با یکی از شماره‌های زیر در واتساپ یا روبیکا تماس بگیرید. تا شرایط لازم را برای شما کامل توضیح بدهند.

مشاوران ما:

 

لطفا برای درخواست های غیر قانونی با ما تماس نگیرید.


۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱باقری
۰۹۹۶۳۲۰۳۰۹۹راد
اگرموفق به تماس بامشاوران ما نشدید، آخرین مدرک تحصیلی که دارید همراه با درخواست خود را در واتس اپ یا روبیکا به شماره ۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱ بفرستید.

دفترچه ثبت نام رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور

 

متقاضیان رشته it بدون کنکور همانند افرادی که در کنکور ثبت نام کردن باید دفترچه انتخاب رشته را مطالعه کند زیرا برای سوابق تحصیلی باید اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشند سپس از طریق سایتsanjesh.org می توانید ثبت نام خود را انجام دهید.

موسسه آموزشی مشاوران یک دانشگاه غیر حضوری است که شما می توانید به آسانی و بدون مشکل رشته های مهندسی بدون کنکور ثبت نام و لیسانس غیر حضوری خود را کسب کنید.

کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

برای شرکت در مقطع کاردانی به کارشناسی در دانشگاه بدون کنکور هیچ گونه محدودیتی ندارد و می تواند همان رشته را در کارشناسی ادامه بدهید. اگر قصد گرفتن مدرک مهندسی کامپیوتر بدون کنکور تهران را دارید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

دانشگاه مجازی تهران بدون کنکور

 

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

شیمی آزمایشگاهی

مهندسی پزشکی

مهندسی مکانیک

مهندسی صنایع _ صنایع

حقوق

روانشناسی

مدیریت بازرگانی

مدیریت مالی

مدیریت دولتی

مدیریت صنع

مهندسی معماری

مهندسی عمران

مهندسی برق

مهندسی شیمی

مهندسی کامپیوتر

مهندسی نقشه برداری

آمار

حسابداری

شیمی

آی تی

معماری داخلی

گرافیک (ارتباط تصویری)

آموزش زبان انگلیسی

علوم ورزشی (تربیت بدنیمهندسی برق و قدرت )

سینما

مهندسی صنایع غذایی

علوم دام

و….

رشته‌های کارشناسی ناپیوسته(دانشگاه بدون کنکور)

مهندسی برق قدرت

مهندسی برق الکترونیک

مهندسی تاسیسات حرارتی و برودتی

مهندسی معماری

مهندسی کامپیوتر

مهندسی عمران

مهندسی صنایع شیمی

مهندسی مکانیک خودرو

مهندسی ایمنی صنعتی

حقوق قضایی _ علوم ثبتی

حسابداری

مدیریت بازرگانی

گرافیک (تصویر سازی)

مهندسی نقشه برداری

مهندسی علوم و صنایع غذایی

مهندسی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT)

مدیریت دولتی

مهندسی محیط زیست

علوم دام

مهندسی شیلات

و…

با موسسه آموزشی مشاوران برتر می‌توانید در کمترین زمانی که قانون اجازه میدهد، شما مدرک لیسانس غیرحضوری خود را دریافت کنید لذا همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید.

تلفن تماس با مشاوران ما

مشاوران ما:

 

لطفا برای درخواست های غیر قانونی با ما تماس نگیرید.


۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱باقری
۰۹۹۶۳۲۰۳۰۹۹راد

 

اگرموفق به تماس بامشاوران ما نشدید، آخرین مدرک تحصیلی که دارید همراه با درخواست خود را در واتس اپ یا روبیکا به شماره ۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱ بفرستید، طی مدت ۲۴ساعت مشاوران به شما پاسخ خواهند داد.

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر

نرم افزار ، IT و سخت افزار سه گرایش رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور هستند که این سه گرایش مربوط به مقطع کارشناسی است و در دوره کارشناسی ارشد گرایش‌های دیگری وجود دارند که در ادامه توضیح کوتاهی در رابطه هر سه گرایش خدمت شما خواهیم داد.

رشته کامپیوتر گرایش سخت افزار: هر چیزی را که شما بتوانید مشاهده و یا لمس کنید سخت افزار می‌گویند گرایش سخت افزار یکی از گرایش‌های رشته مهندسی کامپیوتر است که در ابتدا شما را با قطعات مختلف آشنا می‌کند که عمده‌ترین کار شما در این گرایش یادگیری نرم افزار و برنامه نویسی است.

رشته کامپیوتر گرایش IT: عمده کار رشته همانطور که از اسمش پیداست،اینترنت است در واقع می توان گفت آی سی تی در همین رشته it قابل مشاهده است

رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار: عمده دروس و کار گرایش نرم افزار طراحی سایت و برنامه نویسی به زبان های مختلف است اگر علاقه خلاقیت و نوآوری در ساخت نرم افزار های مختلف را دارید این گرایش بسیار برای شما مناسب است همچنین در آینده آینده شغلی بسیار درخشانی خواهد داشت. اگر مایل به تحصیل در گرایش نرم افزار و رشته برنامه نویسی بدون کنکور را دارید با کارشناسان موسسه مشاوران برتر تماس بگیرید تا در این زمینه به شما مشورت بدهند.

 

کلام آخر

تحصیل در مهندسی آی تی بدون کنکور این روزها علاقمندان زیادی را به خود جلب کرده است. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستند که می‌خواهند در یک رشته بدون کنکور دانشگاه های بدون کنکور تهران رشته کامپیوتر تحصیل کنید می‌توانید با موسسه مشاوران، یک دانشگاه مجازی با مدرک آنلاین و معتبر و همچنین اخذ لیسانس غیرحضوری کمک بگیرید. این موسسه زیر نظر مشاوران حرفه‌ای شما را در این زمینه راهنمایی می‌کنند.

مشاوران ما:

 

لطفا برای درخواست های غیر قانونی با ما تماس نگیرید.


۰۹۱۱۵۹۶۵۴۳۱باقری
۰۹۹۶۳۲۰۳۰۹۹راد

 

4 نظر در “مهندسی کامپیوتر بدون کنکور”

 1. فرید رضایی 2023-01-30 7:43 ب.ظ

  ایا مهندسی کامپیوتر بدون کنکور است؟

 2. مدیر سایت 2023-01-30 7:55 ب.ظ

  بله شما می‌تونید رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور بخونید

 3. حسین 2023-01-30 11:58 ق.ظ

  سلام میتونم رشته علوم کامپیوتر بدون کنکور بخونم؟

 4. مدیر سایت 2023-01-30 4:17 ب.ظ

  سلام بله می‌تونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موسسه آموزشی مشاوران برتر 
تنها حامی شما در اخذ مدارک معتبر دانشگاهی