اخذ مدرک تحصیلی | موسسه صنعتگران

 

دریافت مدرک تحصیلی معتبر و قابل استعلام

 

لیسانس یک مدرک ست که بعد از گذراندن دوران دبیرستان و گرفتن دیپلم آن را دریافت می کنیم. در ایران مدرک لیسانس را می توان از دانشگاه های مختلف مثل دانشگاه دولتی، دانشگاه غیر انتفاعی، دانشگاه آزاد ،دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی دریافت کرد. ورود به دانشگاه دولتی به مراتب سخت تر از دانشگاه آزاد ،غیرانتفاعی ،پیام نور و  غیره می باشد.

شما برای گرفتن مدرک دیپلم ۱۱ سال باید وقت بگذارید و اگر سنتان بالای ۱۸ سال باشد می توانید در دبیرستان های بزرگسال ثبت نام کنید و در زمان کمتری دیپلم خود را دریافت کنید.

شما برای گرفتن لیسانس باید چهار سال در دانشگاه بگذرانی و درضمن باید حتما مدرک دیپلم هم داشته باشید تا بتوانید در دانشگاه ثبت نام کنید.ولی اگر شما زمان کافی برای دریافت مدرک را ندارید یا اینکه با عجله می خواهید در ارگان های دولتی استخدام شوید یا برای ترفیع رتبه در سازمان به مدرک لیسانس نیاز دارید می توانید مدرک لیسانس را در کوتاه ترین زمان که قانون اجازه میدهد و با شرایط آسان و شهریه ی اقساط دریافت کنید.

مدرک نخرید!

 

کار ما خرید و فروش مدرک نیست. بدلیل اینکه مدرک هایی که خریداری می شوند قابل اعتبار نیستند ما فقط به شما کمک می کنیم تا در مدت زمانی که قانون اجازه میدهد مدرک لیسانس خود را با گذراندن کلاس ها به صورت غیرحضوری و شهریه اقساط دریافت کنید.

 

این مدرک لیسانس که از موسسه صنعتگران دریافت می کنید معتبر ،قابل استعلام و قانونی می باشد.

 

همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید . ۰۹۳۵۷۳۰۸۴۹۷ – صنعتگران تنها حامی شما در اخذ مدارک معتبر دانشگاهی

 

اخذ لیسانس | موسسه صنعتگران

برای اخذ مدرک تحصیلی چه مدارکی مورد نیاز است؟

 

برای اخذ مدرک تحصیلی کافی ست که شما مدرک دیپلم داشته باشید. شخصی که می خواهد مدرک لیسانس را بگیرد باید مدارک شناسایی خودش رو به همراه چند قطعه عکس به موسسه ی صنعتگران تحویل دهد تا این تیم درکمترین زمان که قانون اجازه میدهد مدرک لیسانس را به شما تحویل دهد.

برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید مدرک لیسانس  با شماره ۰۹۳۵۷۳۰۸۴۹۷ تماس بگیرید.

 

اخذ لیسانس| موسسه صنعتگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *