دوره MBA و DBA | موسسه آموزشی مشاوران برتر

MBA چیست ؟

 

مدیریت ارشد کسب و کار یا همان  MBAمخفف عبارت Master of Business Administration است. MBA یکی از محبوب‌ترین گواهی نامه‌های حرفه ای در حوزه‌ی کسب و کار است. اگر به چارت سازمان‌ها توجه کنید زمانی که رزومه مدیران را بررسی می‌کنید می‌بینید بیشتر مدیران فارغ التحصیل دوره‌ی MBA هستند. مدرک MBA یک گواهی است از اینکه شما دانش و مهارت کافی در مدیریت کسب و کار را دارید.

 

 

DBA چیست؟

 

DBA مخفف عبارت Doctor of Business Administration می‌باشد و برای بالا بردن توانایی مدیران اجرایی تعریف شده است. به منظور ارزش آفرینی در سازمان‌ها این علم به وجود آمده است که بوسیله‌ی آن مدیران می‌توان به رفع چالش‌های مدیریتی بپردازند. این علم پیش از پیش مد نظر کسانی است که در مباحث صنعت و تجارت فعالیت دارند.

بیشتر فعالیت‌های دانشجویانی که در این زمینه مشغول به تحصیل هستند بوسیله تحقیق و پژوهش در حوزه‌ی سازمانی مشاغلی که در آن کار می‌کنند می‌باشد. مدیران ارشد به دلیل تغییرات دنیای امروزی کسب و کار و سازگاری با آن باید در حوزه مدیریتی خود به تجارب و دانش کافی دست یابند. یکی از اهدافی که این دوره به دنبال آن است همین موضوع می‌باشد.

DBA شامل یک پایان‌نامه یا پروژه جامع پایانی است که طی یک دفاعیه رسمی باید به تصویب و تأیید اعضای کمیته بازبینی صلاحیت‌های دکتری دانشگاه برسد. درجه دکتری وقتی به دانشجو اعطا می‌شود که دروس، امتحانات و تحقیقات نوشتاری را با موفقیت به پایان برساند و پایان‌نامه او نیز به تصویب برسد.

 

 

 

 

اخذ مدرک MBA و DBA از موسسه آموزشی مشاوران برتر

 

همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید . ۰۹۳۵۷۳۰۸۴۹۷ – موسسه آموزشی مشاوران برتر تنها حامی شما در اخذ مدارک معتبر دانشگاهی

 

دریافت مدرک MBA

 

برای دریافت مدرک MBA دانشگاهی باید، منابع ارشد MBA را بخوانید و در کنکور سراسری ارشد شرکت کنید و بعد از گذراندن ۲ سال تمام وقت و پاس کردن واحدهای درسی رشته‌ی MBA، مدرک خود را دریافت کنید.

دوره‌ی MBA برای افرادی تهیه شده است که دوره‌ی کارشناسی خود را در رشته‌های دانشگاهی مختلف به پایان رسانده‌اند و حالا قصد دارند برای ورود به بازار کار حرفه و مهارت خود را در حوزه‌ی مدیریت بالا ببرند.

 

گواهی نامه معتبر MBA چه ویژگی هایی دارد؟

 

گواهی نامه MBA تنها باید از طریق مدارس معتبر کسب‌وکار و مراکز مورد تایید وزارت علوم صادر شود. برخی از ویژگی‌های گواهی نامه معتبر MBA عبارتند از:

  1. مدرک و دوره مورد تایید وزارت علوم است.
  2. امکان ترجمه رسمی دارد.
  3. مهرقوه قضائیه و وزارت امورخارجه روی آن درج می‌شود.
  4. از طریق سامانه وزارت علوم قابل استعلام و پیگیری است.

 

اخذ مدرک BMA و DBA از موسسه آموزشی مشاوران برتر

 

شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن و بصورت غیرحضوری از موسسه آموزشی مشاوران برتر مدرک MBA و DBA  دریافت کنید. این مدرک کاملا غیرحضوری و بدون نیاز به حضور شما و در کمترین زمان ممکن بصورت کاملا قانونی و قابل استعلام و معتبر می‌باشد.

همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید . ۰۹۳۵۷۳۰۸۴۹۷ – موسسه آموزشی مشاوران برتر تنها حامی شما در اخذ مدارک معتبر دانشگاهی

 

دوره MBA و DBA از وزارت علوم|موسسه آموزشی مشاوران برتر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *